Kuidas tellida.

Kõiki e-poes olevaid tooteid saab vaadata ja tellida “TOOTED” lahtri alt. Vajutades “TOOTED” lahtrile, avaneb valik tööriistu 7 erineva Töönimetuse järgi. Vali sobiv Töönimetus vajutades pildile, ning avaneb valik tööriistu. Leia sobiv tööriist ja vajuta pildi all olevat lahtrit “Lisa Korvi”, nii liigub toode automaatselt sinu ostukorvi. Tootepildile vajutades saad suurendada tellitavat kogust, võid kogust suurendada ka pärast ostukorvis. Kui oled leidnud kõik tooted, mida soovid vajuta paremal nurgas olevat lahtrit “OSTUKORV”. Avaneb sinu ostukorv ja näitab tooteid, mida oled valinud. Kogus alt saad muuta tellitavate tootete arvu vajutades kas + või – .Saad kogust muuta ka sisestades numbrikasti sobiva koguse. Kui soovid toote, või tooted eemaldada, vajuta paremal “X” . Kui oled ostukorvis teinud muudatusi vajuta kindlasti “UUENDA OSTUKORVI” , nii saad täpse summa ja ülevaate mida tellisid. Kui oled lõpetanud toodete muudatuste tegemise vajuta “MINE KASSASE”.
Seejärel avanevad lahtrid:
“ARVELDUSE ANDMED”, ole hea täida palun kõik “*” tärniga märgitud lahtrid.
“SAADA TEISELE AADRESSILE”, võimalus saata tööriistad kus neid vajad.
Kui ei soovi saata teisele aadressile , siis vajuta “saada teisele aadressile” järgnevale kasti sees olevale linnukesele ja kaup saadetakse arve aadressile.
“SINU TELLIMUS” saad enne tellimuse esitamist veelkord VAADATA soovitud tooteid.
Kui oled kõik vajalikud väljad täitnud, vajuta lehekülje alla olevat nuppu “ESITA TELLIMUS”. Avanenud lehel näed
vajalikke andmeid pangaülekande tegemiseks, tellitud tooteid ja Kliendi andmeid. Soorita ülekanne ja pakk pannakse teele peale RAHA laekumist Kelluvabrik oü kontole. Pead arvestama ,et Reedel peale 14.00 sooritatud ülekanded jõuavad meieni järgneva töönädala Esmaspäeval alates kell 10.00.